wloclawekmtb

1. Włocławski Maraton MTB Skoda Challenge

Lista Zawodników

Poniżej znajduje się lista zawodników, którzy zarejestrowali się przy użyciu formularza rejestracji.


#

Imię i nazwiskoKategoria KlubMiastoOpłata
1.Wojciech KościńskiM4(1966-75)MINI
brakDziałdowoZapłacono
2.Maciej BorowskiK1(2004)JUNIOR
WSKG Rowery Jamróz Kenda TeamWłocławek
3.Mateusz RożekM3(2002)JUNIOR
Włocławek
4.Tomasz MaciaszekM3(1976-85)MINI
toruń
5.Mateusz WiśniewskiMJ(1998-2000)MINI
Cykliści RypinOstrowite
6.Michał SkorupskiM3(1976-85)MEGA
malinowa mambakolo
7.Krzysztof Wichowski M3(1976-85)MINI
TTC Beretta Toruń Toruń
8.Piotr GdaniecM3(1976-85)MINI
LIKE BIKEWłocławek
9.Marcin ModzelewskiM3(1976-85)MINI
LIKE BIKEWłocławek
10.Michał HerckeMJ(1998-2000)MEGA
GK STGStarogard Gdański
11.Robert PodłuckiM3(1976-85)MINI
WSKG Like Bike Kenda TeamWłocławekZapłacono
12.Daniel KrzemińskiM3(1976-85)MINI
SPINBIKEtoruń
13.Dorota BogackaK4(1975+)MEGA
GK STGSzpęgawa
14.Marcin CzerwińskiM3(1976-85)MINI
Włocławek
15.Ewa CzerwińskaK3(1976-85)MINI
Włocławek
16.Przemysław WiśniewskiM2(1986-94)MEGA
TTC BERETTA TORUŃToruń
17.marcin karpińskiM1(1995-97)MEGA
MLKS BASZTA BYTÓWBYTÓW
18.Hanna BielińskaK3(1976-85)MINI
brakBydgoszcz
19.Mateusz KowalskiM1(2004)JUNIOR
Włocławek
20.Katarzyna JamrożK3(1976-85)MEGA
Tczew
21.Maciej KałużyńskiM3(1976-85)MEGA
Społem wprdl ŁódźŁódź
22.adam kuczyńskiM5(1956-65)MINI
43WłocławekZapłacono
23.Sebastian ŁamekM3(1976-85)MEGA
has teamŚwiecie
24.Marek SierakowskiM4(1966-75)MEGA
LABORATORIUM PROTETYKI ESTETYCZNEJ;)Włocławek
25.RADOSŁAW DYGALSKIM1(2004)JUNIOR
GMINA BRZUZEKleszczyn
26.Oskar RupińskiM2(2003)JUNIOR
UKS Cykliści RypinRypin
27.Eryk MaciejewskiM2(2003)JUNIOR
UKS Cykliści RypinRypin
28.Wiktor FersztM1(2004)JUNIOR
UKS Cykliści RypinRypin
29.Martyna DykalskaK2(2003)JUNIOR
UKS Cykliści RypinRypin
30.Marcel DłużniewskiM1(2004)JUNIOR
UKS Cykliści RypinRypin
31.Adam PODGÓRSKIM3(1976-85)MEGA
Cykliści RypinRypinZapłacono
32.Katarzyna MaślanaK2(1986-97)MINI
GostyninZapłacono
33.Ryszard BrandtM5(1956-65)MEGA
sami swoiSieradzZapłacono
34.Janusz MaślanyM3(1976-85)MEGA
GostyninZapłacono
35.Dominik MaślanyM3(1976-85)MEGA
GostyninZapłacono
36.Przemysław JanowskiM3(1976-85)MINI
1982Toruń
37.Adam HorbowyM4(1966-75)MEGA
Baszta BytówBytów
38.Szymon BruskiM2(1986-94)MINI
DziemianyDziemiany
39.Bartosz BEJMM4(1966-75)MEGA
Euro Bike Kaczmarek Electric TeamKołoZapłacono
40.Łukasz MigowskiM3(1976-85)MEGA
SISU-OWB TEAMPiechcin
41.Marek KrajewskiM5(1956-65)MINI
Płocki Klub KolarskiPłock
42.Kamil KruszyńskiM3(1976-85)MEGA
TTC BERETTA ToruńToruńZapłacono
43.Katarzyna JakubowskaK4(1975+)MINI
NiezrzeszonaBrodnica
44.Adam KraśnickiM4(1966-75)MEGA
ToruńZapłacono
45.Tomasz GórzyńskiM3(1976-85)MEGA
Toruński Klub TriathlonowyToruń
46.Adam ŻuchlińskiM4(1966-75)MEGA
Bike Team ŻuchlińskiSuchy Dwór
47.Tomasz KalichM3(2002)JUNIOR
Cykliści RypinRypin
48.Rafał ZawadaM3(1976-85)MINI
ToruńToruńZapłacono
49.Bogdan StępieńM3(1976-85)MEGA
LuxtorpedyBydgoszczZapłacono
50.Magdalena MaćkowiakK2(1986-97)MEGA
LuxtorpedyNowy DwórZapłacono
51.Przemysław ZielińskiM4(1966-75)MINI
BIKE U UP/ GRUPA KOLARSKA GRYF TCZEWTczewZapłacono
52.Paweł TyburskiM3(1976-85)MEGA
Fitserwis MTB TeamBydgoszcz
53.Marek KrzyżanowskiM2(1986-94)MEGA
Toruński Klub TriathlonowyKowalewo PomorskieZapłacono
54.Bartosz MichalskiM3(1976-85)MEGA
Toruński Klub TriathlonowyTorunZapłacono
55.Łukasz JarmoszewiczM4(1966-75)MEGA
Toruński Klub TrajlonowyToruńZapłacono
56.PIOTR LABONK2(1986-97)MINI
GL STGKOTEŻE
57.Mateusz RomanowskiM2(1986-94)MEGA
Stare Pole
58.Marian SABISZM3(1976-85)MINI
MLKS Baszta Bytów77-100 BytówZapłacono
59.Przemysław GapińskiM3(1976-85)MEGA
Żary
60.MICHAŁ KOSTUCHM3(1976-85)MEGA
brakZamek Kiszewski
61.Rafał RapciakM4(1966-75)MINI
GKSTGKokoszkowy
62.Karol OsnowskiMJ(1998-2000)MEGA
GK StGKokoszkowy
63.Szczepan SobieckiMJ(1998-2000)MINI
GKSTG-POLPHARMAKokoszkowy
64.Adam ŁowigusM2(1986-94)MINI
rehshop.pl // strefazdrowia.netŁochowo
65.Maciej KasprzakM3(1976-85)MEGA
Euro Bike Kaczmarek Electric TeamPoznańZapłacono
66.Danuta BadowskaM5(1956-65)MINI
Golubsko-Dobrzynskie Towarzystwo RoweroweGolub-DobrzyńZapłacono
67.Katarzyna Hendrzyk-MajewskaK2(1986-97)MEGA
Euro Bike Kaczmarek Electric TeamPoznańZapłacono
68.Patrycja BienieckaK2(1986-97)MINI
-włocławekZapłacono
69.Natalia ŚliwińskaK3(2002)JUNIOR
GKS CARTUSIAGdańskZapłacono
70.Wojciech NapolskiM3(1976-85)MEGA
MTB G-DGolub-DobrzyńZapłacono
71.Joanna RzymkowskaK3(1976-85)MINI
Golubsko-Dobrzyńskie Towarzystwo RoweroweGolub-DobrzyńZapłacono
72.Agata Rój KarkowskaK3(1976-85)MINI
Płocki Klub KolarskiPłockZapłacono
73.Patryk KrajewskiM2(1986-94)MINI
Euro Bike Kaczmarek Electric TeamLubraniecZapłacono
74.Rafał KarkowskiM3(1976-85)MEGA
Płocki Klub KolarskiPłockZapłacono
75.Marcin ŁukawczykM4(1966-75)MEGA
Magic Corner WłocławekWłocławekZapłacono
76.Paweł OchmańskiM3(1976-85)MEGA
Cellfast MTB Team/Rowerplus.plBydgoszcz
77.ROBERT KRASSOWSKIM4(1966-75)MINI
SOPOTSOPOT
78.Piotr SkuzaK2(1986-97)MINI
Belta Team GdańskGdańskZapłacono
79.Katarzyna KrzeszewskaK2(1986-97)MINI
PłockZapłacono
80.Jarosław ProścińskiM4(1966-75)MINI
Sport Serwis TeamBydgoszcz
81.Igor SałajM3(2002)JUNIOR
NiezrzeszonyWłocławekZapłacono
82.Mariusz ChrobocińskiM3(1976-85)MINI
Łubu dubuChoceń
83.Łukasz MatuszakM3(1976-85)MINI
Łubu dubuKowal
84.Wiktor CzubakM2(1986-94)MINI
09-410PłockZapłacono
85.Joanna AdamskaK3(1976-85)MEGA
Euro Bike Kaczmarek Electric TeamPoznańZapłacono
86.Małgorzata ZellnerK4(1975+)MEGA
Euro Bike Kaczmarek Electric TeamBiedruskoZapłacono
87.Mateusz TruszczyńskiM2(1986-94)MINI
VO2max MTB TeamGdańsk
88.Piotr GrabowskiM2(1986-94)MINI
PłockZapłacono
89.Zuzanna ChylińskaK1(2004)JUNIOR
BELTA TEAM GDAŃSK/POZYTYWNA SZKOŁA PODSTAWOWA GDAŃSKGdańskZapłacono
90.Michał RóżańskiM2(1986-94)MEGA
BCT GdyniaGdańskZapłacono
91.ANNA CIULIŃSKAK3(1976-85)MINI
?PŁOCKZapłacono
92.Grzegorz BudzyńskiM4(1966-75)MEGA
BrwilnoZapłacono
93.Wojciech KrzemińskiM3(1976-85)MINI
vizarch.plGolub-DobrzyńZapłacono
94.Daniel SkibińskiM3(1976-85)MINI
KKS Masters BrodnicaBrodnicaZapłacono
95.Paweł AleksińskiM2(1986-94)MEGA
NJS MTB WłocławekWłocławekZapłacono
96.Basia RózgaK4(1975+)MINI
PłockZapłacono
97.Oskar SasakM3(2002)JUNIOR
WTRWłocławekZapłacono
98.Cezary PawlakM4(1966-75)MINI
WłocławekWłocławekZapłacono
99.Bartosz KułakowskiM2(1986-94)MEGA
brakToruńZapłacono
100.Piotr StraszewskiM2(1986-94)MEGA
Lumac Like Bike WTR WłocławekWłocławekZapłacono
101.Zbigniew MiciakM5(1956-65)MINI
Complex Bezpieczeństwa Zbigniew MiciakGolub-DobrzyńZapłacono
102.Damian KowalewskiM1(1995-97)MINI
Enduro Szpetal GornySzpetal GórnyZapłacono
103.Bogdan MańkowskiM4(1966-75)MEGA
-----------------WłocławekZapłacono
104.Paweł MikuckiM4(1966-75)MINI
WłocławekZapłacono
105.Sławomir SzymańskiM4(1966-75)MINI
WłocławekZapłacono
106.ROBERT WALCZAKM4(1966-75)MEGA
UKS FENIKS SPRAWNI-RAZEMWŁOCŁAWEKZapłacono
107.Mariusz WoźnickiM2(1986-94)MEGA
Skinline TeamPacynaZapłacono
108.Dariusz KoźmińskiM5(1956-65)MEGA
----------KruszynZapłacono
109.Zbigniew WłoczkowskiM3(1976-85)MINI
TurekZapłacono
110.Krzysztof CzajkowskiM3(1976-85)MINI
R2GBrodnicaZapłacono
111.Wojciech ZupaM5(1956-65)MEGA
SISU-OWB teamBydgoszczZapłacono
112.Andrzej KomorowskiM4(1966-75)MEGA
-InowrocławZapłacono
113.Paweł HaladynM3(1976-85)MEGA
fanbike.plWłocławekZapłacono
114.Dariusz StelmachMJ(1998-2000)MINI
Orbea STChełmżaZapłacono
115.Radosław KasztelanM3(1976-85)MINI
Kwidzyn Bike Racing TeamKwidzynZapłacono
116.Anna StańczakK3(1976-85)MINI
PłockZapłacono
117.Bartosz WiśniewskiM4(2001)JUNIOR
Kwidzyn Bike Racing TeamKwidzynZapłacono
118.Maciek KwiatkowskiM3(1976-85)MINI
WłocławekZapłacono
119.Aneta OlszewskaK4(1975+)MINI
UKS KameleonWłocławek
120.Damian PtaszyńskiM3(1976-85)MINI
GrochowalskZapłacono
121.Łukasz KrutilM1(2004)JUNIOR
UKS KameleonWłocławekZapłacono
122.Artur DrzewudzkiM3(1976-85)MINI
niezrzeszonyWłocławekZapłacono
123.Artur ŁukasikM5(1956-65)MEGA
GdyniaGdyniaZapłacono
124.DAMIAN SOKOŁOWSKIM2(1986-94)MINI
WMRWŁOCŁAWEKZapłacono
125.Jarek GralewskiM1(1995-97)MINI
WłoclawekWłocławek
126.Leszek MisiaszekM2(1986-94)MEGA
TORUŃToruńZapłacono
127.Artur SzmytM3(1976-85)MEGA
Nbike AcademyBydgoszcz
128.SŁAWOMIR PituchM2(1986-94)MINI
Euro Bike Kaczmarek Electric TeamBytów
129.Jacek LewandowskiM4(1966-75)MEGA
KKS "Masters Brodnica"BrodnicaZapłacono
130.Iza LewandowskaK4(1975+)MEGA
KKS "Masters Brodnica"BrodnicaZapłacono
131.Maciej RomanowskiM4(1966-75)MEGA
WSKG Like Bike Kenda TeamWłocławekZapłacono
132.Sławomir PlucińskiM5(1956-65)MEGA
Konińska Grupa MTBGolina
133.Krzysztof KaczmarekM4(1966-75)MINI
KEYS Luboń BikeLubońZapłacono
134.Krzysztof GóreckiM4(1966-75)MEGA
1 majaGolub-Dobrzyń
135.Danuta KrajewskaK4(1975+)MINI
LubraniecZapłacono
136.Kacper KrajewskiM4(1966-75)MINI
LubraniecZapłacono
137.Patryk DaroszewskiM2(2003)JUNIOR
WKKTWłocławek
138.MARCIN PASTERNAKM3(1976-85)MINI
selek teamWLOCLAWEKZapłacono
139.Benedykt SzewczykM6(1955+)MINI
Płocki Klub KolarskiPłockZapłacono
140.Slawomir FurmanekM4(1966-75)MINI
Mtb Start Trec KartuzyTczew
141.Jakub TorzyńskiM2(1986-94)MINI
WSKG Like Bike Kenda TeamWłocławekZapłacono
142.Artur MurasM4(1966-75)MINI
-WłocławekZapłacono
143.Tomasz StrzemiecznyM3(1976-85)MEGA
SPORTGANG WYSPORTOWANI RACING TEAMPłockZapłacono
144.Józef KletkiewiczM2(1986-94)MINI
MTB LipnoLipnoZapłacono
145.Radek KomorowskiM1(1995-97)MINI
Nieszawa
146.Marcin WociórM3(1976-85)MINI
-WłocławekZapłacono
147.Stanisław SadurskiM5(1956-65)MINI
OrionToruńZapłacono
148.Marcin PiecewiczM2(1986-94)MEGA
WłocławekZapłacono
149.Waldemar PrzychodzkiM3(1976-85)MINI
Aleksandrów kujawski
150.Tomasz BędzikowskiM3(1976-85)MINI
PłockZapłacono
151.Karol ChudzyńskiM4(1966-75)MINI
SISU-OWB teamSzubinZapłacono
152.Tomasz SzajkowskiM6(1955+)MINI
Tczewski Klub RowerowyTczewZapłacono
153.Jacek BrygierM4(1966-75)MEGA
Płocki Klub KolarskiPłock
154.Anna WitkowskaK3(1976-85)MINI
1979SkępeZapłacono
155.Łukasz CiepłuchaM3(1976-85)MEGA
Płocki Klub KolarskiPłockZapłacono
156.Przemysław BehnkeM3(1976-85)MINI
POLSKI KLUB MTBPłockZapłacono
157.Marek SteciukM5(1956-65)MEGA
iFon Kolarz KlubŁódźZapłacono
158.Włodzimierz LewandowskiM5(1956-65)MINI
Team PKO Bank PolskiWłocławekZapłacono
159.Grzegorz RózgaM2(1986-94)MEGA
WarszawaZapłacono
160.Jakub WoźnyM2(1986-94)MINI
WSKG Like Bike Kenda TeamWłocławekZapłacono
161.ANDRZEJ SADŁECKIM5(1956-65)MEGA
SADŁECCY BIKE SERVICEŁÓDŻZapłacono
162.Artur KurekM3(1976-85)MINI
Kwidzyn Bike Racing TeamKwidzynZapłacono
163.Marcin FausekM3(1976-85)MEGA
TTC BERETTA Toruń Torun
164.Rafał KujawaM4(2001)JUNIOR
WłocławekZapłacono
165.Krystian WojciechowskiM2(1986-94)MINI
WSKG Rowery Jamróz Montip TeamWieniecZapłacono
166.Mariusz KaczynskiM3(1976-85)MEGA
NMLNowe Miasto LubawskieZapłacono
167.Patryk JanikM1(1995-97)MINI
WłocławekZapłacono
168.Michał SzubskiM2(1986-94)MINI
Rowery DwaWłocławekZapłacono
169.Michał WyżlicM3(1976-85)MEGA
Komobike ScottLubawa
170.Marcin SzymczakM3(1976-85)MINI
Płocki Klub KolarskiPłockZapłacono
171.Rafał BretesM2(1986-94)MEGA
WłocławekZapłacono
172.Jarosław LechusM5(1956-65)MINI
Rowery DwaWłocławekZapłacono
173.Robert KoniecznyM3(1976-85)MEGA
GdyniaZapłacono
174.Damian LewandowskiK3(1976-85)MEGA
WlocławekZapłacono
175.Łukasz BińkowskiM2(1986-94)MEGA
GrudziądzZapłacono
176.Piotr TomaszewskiM2(1986-94)MINI
brakWłocławek
177.Jakub SzałańskiMJ(1998-2000)MINI
WłocławekZapłacono
178.Przemysław FrejM2(1986-94)MINI
Olsztyńskie Wodociągi - Akademia Kolarstwa Olsztyn Olsztyn
179.Piotr RumińskiM4(1966-75)MEGA
Wielka NieszawkaZapłacono
180.Radosław BabińskiM3(1976-85)MEGA
WSKG Like Bike Kenda TeamWłocławekZapłacono
181.Dominik OrzędowskiM4(1966-75)MINI
Kwidzyn Bike Racing TeamKwidzynZapłacono
182.Adam RączkowskiM4(1966-75)MINI
amatorWłocławekZapłacono
183.Barbara BorowieckaK2(1986-97)MEGA
WSKG Like Bike Kenda TeamŁódźZapłacono
184.Łukasz KopczyńskiM1(1995-97)MINI
Enduro BobrownikiBobrowniki
185.Marek NalińskiM3(1976-85)MINI
Tornado AcceditToruńZapłacono
186.Paweł MikołajczykM4(1966-75)MEGA
WSKG Rowery Jamróz Kenda TeamWłocławekZapłacono
187.Stanisław PawłowskiM4(1966-75)MINI
WSKG Like Bike Kenda TeamWłocławekZapłacono
188.Dariusz KletkiewiczM5(1956-65)MINI
WKKR Cyklista WłocławekWłocławekZapłacono
189.Andrzej WodzyńskiM4(1966-75)MINI
GTR Golub-DobrzyńGolub-Dobrzyń
190.Bartosz ZaostrowcewM3(1976-85)MINI
GTR Golub-Dobrzyń Golub-DobrzyńZapłacono
191.Michał SybilskiM3(1976-85)MINI
ToruńZapłacono
192.Andrzej KalichM3(1976-85)MEGA
CYKLISCI RYPINRYPINZapłacono
193.Maciej DrozdM4(1966-75)MINI
.Golub-DobrzyńZapłacono
194.Jakub CywińskiM1(1995-97)MINI
MHALipno
195.Marcin KamińskiM2(1986-94)MEGA
TTC Beretta Toruń ToruńZapłacono
196.Paweł WiśniewskiM3(1976-85)MEGA
WłocławekZapłacono
197.Stanisław ZaborowskiM3(1976-85)MINI
Mtb LipnoLipnoZapłacono
198.WIKTOR POLONISM3(1976-85)MINI
PŁOCKI KLUB KOLARSKIPŁOCKZapłacono
199.Dawid LubińskiM2(1986-94)MINI
-FabiankiZapłacono
200.Andy Mayea FabregasM2(1986-94)MINI
-Włocławek
201.Sławomir LasotaM5(1956-65)MEGA
Gostynin
202.GRZEGORZ GOGULSKIM4(1966-75)MEGA
TORUŃTORUŃZapłacono
203.ROBERT PASTERNAKM3(1976-85)MINI
LUMAC WTR WłocławekwłocławekZapłacono
204.Mateusz ChojnickiMJ(1998-2000)MINI
LipnoZapłacono
205.Łukasz ChojnickiMJ(1998-2000)MINI
LipnoZapłacono
206.Mariusz GłabM3(1976-85)MINI
LIPA MTBLipnoZapłacono
207.Bartek BorkowiczM3(1976-85)MINI
LIPA MTBLipnoZapłacono
208.Paweł KrzyżanowskiM3(1976-85)MINI
OwadyWłocławekZapłacono
209.Tomasz KupczykM3(1976-85)MEGA
SISU-OWB teamBydgoszczZapłacono
210.Łukasz BieńkowskiM3(1976-85)MEGA
onaiontestujemy.blogspot.comŁódźZapłacono
211.Paweł ZakrzewskiM2(1986-94)MINI
Lipa MTB LipnoZapłacono
212.Marek ObieleckiM4(2001)JUNIOR
SSJWłocławekZapłacono
213.Karolina BawejK3(1976-85)MINI
OwadyFabiankiZapłacono
214.Piotr KamińskiM3(1976-85)MEGA
PłockPłockZapłacono
215.Dorota KulińskaM4(1966-75)MINI
28 TDH - Gromada WłóczęgówToruńZapłacono
216.Paweł KulińskiM2(1986-94)MEGA
28 TDH - Gromada WłóczęgówToruńZapłacono
217.Radosław WąsewiczM2(1986-94)MINI
MTB LipnoLipnoZapłacono
218.Damian StolarskiM2(1986-94)MINI
grupa mtb lipnoLipnoZapłacono
219.Tomasz WalewiczM4(1966-75)MINI
WłocławekZapłacono
220.Przemysław GórnickiM3(1976-85)MEGA
BrakSłone
221.RAFAŁ TŁUSZCZAKM4(1966-75)MINI
HOTEL CZTERY BRZOZYGDYNIA
222.Krystian ZiółkowskiK3(1976-85)MINI
BrakBydgoszczZapłacono
223.Edmund SteckiewiczM4(1966-75)MINI
KB Lech RypinRypinZapłacono
224.Agata MadejK2(1986-97)MINI
BrakPoznań
225.Paweł LeszczyńskiM4(1966-75)MINI
WłocławekZapłacono
226.Marcin SztuczkaM2(1986-94)MINI
MHALipno
227.Wanda GogulskaK4(1975+)MINI
ToruńZapłacono
228.Łukasz MalickiM2(1986-94)MEGA
MTBWłocławek
229.Arkadiusz KokowiczM3(1976-85)MINI
TudenWaganiecZapłacono
230.Marek ArdelliM3(1976-85)MINI
Bike-FingerWysoka
231.Krzysztof KrzywyM3(1976-85)MEGA
NEXUS TeamGdańsk
232.Dariusz JarzębowskiM3(1976-85)MEGA
WłocławekZapłacono
233.Dariusz PacukM4(1966-75)MEGA
PacukiToruńZapłacono
234.Daniel JankowskiM1(1995-97)MINI
PinguinLipnoZapłacono
235.Jacek PałaszyńskiM3(1976-85)MEGA
BydgoskaszosaBydgoszcz
236.Dariusz KochańskiM4(1966-75)MINI
ToruńZapłacono
237.Sebastian RosenauM3(1976-85)MINI
MTB DĄB POTULICE TEAMWystęp
238.Piotr ŁobodaM3(1976-85)MINI
JW 1515 BydgoszczBydgoszcz
239.Rafał PrzybyszM1(1995-97)MINI
Włocławek
240.jarek szkutaM3(1976-85)MEGA
100% witaminy Cbydgoszcz
241.Piotr SzkudlarekM3(1976-85)MEGA
activeXtreme Bike TeamInowrocław
242.Piotr KalinowskiM2(1986-94)MINI
brakPłockZapłacono
243.Patryk WronaM2(1986-94)MEGA
WSKG Rowery Jamróz MONTIP TEAMWłocławekZapłacono
244.Michał PrzybytekM2(1986-94)MEGA
ASE TREK GDYNIAGdynia
245.Marcin PawłowskiM3(1976-85)MEGA
jazdaaaaaWłocławek
246.Ewa PaćkoK2(1986-97)MINI
LUMAC WTR WłocławekWloclawekZapłacono